O firmie

Agencja pracy POLRAB to prężnie rozwijająca się, nowoczesna firma, która dostarcza nieszablonowe rozwiązania z zakresu HR. Rekrutuje pracowników i dostosowuje ich do potrzeb przedsiębiorców mających wakaty w swoich firmach. Zyskują obydwie strony: pracownik otrzymuję pracę na bardzo dobrych warunkach, a przedsiębiorca lojalnego, rzetelnego i ambitnego pracownika.

Agencja pracy POLRAB zatrudnia wykwalifikowany personel, który posługuje się płynnie językiem polskim, angielskim, ukraińskim, niemieckim i rosyjskim. Udziela pomocy w przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych w ojczystym języku pracownika. Eksperci POLRAB znają bardzo dobrze specyfikę oraz warunki panujące na polskim, jak i ukraińskim rynku pracy. Pozwala to na spełnianie potrzeb i oczekiwań wszystkich przedsiębiorców i pracowników nawiązujących współpracę z tą agencją.

Wykorzystywanie nowoczesnych i skutecznych narzędzi, w celu poszukiwania zatrudnienia dla pracowników z Ukrainy przyczynia się do uzyskiwania bardzo dobrych efektów. Dzięki temu, że agencja pracy POLRAB jest bardzo elastyczna w swoich działaniach, współpraca jest ustawiana w taki sposób, aby klient był zadowolony z efektów, jakie uda się osiągnąć.